Binance Crypto Borsası

Binance Giriş

Kripto para borsası olan Binance, sunmuş olduğu alt coin seçenekleri nedeniyle pek çok kullanıcının tercih ettiği başarılı ve güvenilir bir şirkettir. Üyelik aşamasında belge göndermeden günlük 2 BTC miktarına kadar işlem yapabilmenize imkan tanıyan borsa, bu sebeple ülkemizde de bir hayli sevilen bir borsa durumundadır. Türkiye’den gösterilen ilgiye kayıtsız kalmayan Binance, kısa bir süre önce web sitesinin dil seçenekleri arasında Türkçe’yi de ekledi.

Binance borsasına üye olmak için Buraya tıklayarak üyelik sayfasına ulaşın. Sağ üst köşede yer alan dil seçenekleri arasından Türkçe’yi aktif hale getirdikten sonra hemen yanında bulunan kayıt butonuna tıklayın.

binance üyelik, kayıt ve sonrasında yapılması gerekenler

Binance kayıt sayfası

Kayıt sayfasında eposta adresiniz ve şifrenizi yazdıktan sonra kayıt ol butonu ile işleminizi sonlandırmaktasınız. Binance borsasına üye olmak işte bu kadar basit.

Türkiye kullanıcısı Binance borsasını daha çok altcoin satın almak için kullanmaktadır. Iota, Ethereum yada Ripple gibi altcoin sahibi olmak için ülkemizde faaliyet gösteren Bitcoin borsalarından TL karşılığında BTC satın alabilir, BTC’nizi Binance hesabınıza aktarabilir ve bu sayede altcoinlerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Meşakatli bir yol gibi görünse de aslında sizi zorlayacak herhangi bir prosedür bulunmamakla beraber, ülkemizde altcoin satın alabileceğimiz bir yatırım hayata geçene kadar kullanabileceğimiz tek yöntem bu gibi görünüyor.

Alt Coin Satın Alma

Binance üyeliğinize giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan deposits (yatırılanlar) alanına giriş yapınız. Açılan sayfada size hangi coin transferi yapacağınız sorulmaktadır. Bu alana tıklayıp BTC yazdığınızda Binance hesabınıza ait cüzdan numarası karşınıza çıkacaktır. Bu cüzdana gerçekleştireceğiniz Bitcoin aktarımları Binance hesabınıza Bitcoin olarak yansıyacaktır. Transfer gerçekleştikten sonra Binance ana sayfasına tıklayarak satın almak istediğiniz altcoine giriş yapınız.

Coin Satın Alma

Alt coinlerinizi tekrardan TL’ye çevirmek istediğinizde, alt coine ait sayfaya giriş yapıp coininizi satarak BTC’ye çevirmeli, Binance borsasından Türk borsanıza BTC aktarımı yapmalı ve TL olarak banka hesabınıza çekmelisiniz. Binance borsasının en sevilen özelliği evrak, belge vs. göndermeden günlük 2 BTC’ye kadar işlem yapabiliyor olmanız. 

Bitcoin Yeni Giriş Adresi Aşağıda Yer Almaktadır. Güncel, Son Giriş Adresi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.